Nasze inicjatywy

Nagrywki Szwalniowe...

…do tej pory odbyło się już 9 edycji. Średnio co 2 -3 miesiące organizujemy całodniową sesję nagraniową dla zespołów posiadających wykupiony abonament w Muzycznej Szwalni. Nagrywamy na setkę, Szwalnia udostępnia sprzęt i opłaca realizatora. Dodatkowo na zepoły czekają: pyszny catering, degustacja piw craftowych (dla klientów, którzy mają ukończone 18 lat) oraz ogródek z grillem a wszystko to całkowicie za darmo – wystarczy byc naszym stałym klientem. Do tej pory w akcji wzięło udział już ponad 60 zespołów muzycznych z Poznania i nie tylko! Oprócz tego – za drobną opłatą (150zł) zespoły mogą z takiej sesji nagraniowej otrzymać swój własny klip!

Sprawdź jak wyglądały Nagrywki Szwalniowe:

Wigilie Szwalniowe...

…co roku dla naszych klientów organizujemy Wigilię. I to jaką! Tak na prawdę nie jest to zwykłe spotkanie wigilijne a impreza dla wszystkich stałych klientów organizowana zawsze w ostatnią sobotę stycznia. W okresie świątecznym czas w spędzamy z reguły w gronie rodzinnym dlatego naszą coroczną imprezę organizujemy miesiąc później tak, aby wszyscy mogli wziąć w niej udział. Impreza tylko dla osób, które ukończyły 18-ty rok życia. Start godz. 16:00 Koniec 00:00. W programie jak zawsze jest rozgrzewająca zupa, suto zastawiony stół i alkohol w nieograniczonych ilościach do godz. 21:00. Oprócz tego w największej sali – sali czerwonej, na imprezowiczów czeka sprzęt muzyczny i odbywa się 'świąteczne’ Jam Session a wszystko to całkowicie na koszt Muzycznej Szwalni.

Sprawdź jak wyglądały nasze Wigilie Szwalniowe:

Szwalniowe Jam Session...

…jest to nasza najnowsza inicjatywa dla wszystkich klientów Muzycznej Szwalni. Jam Session to doskonała okazja by poznać nowych ludzi i być może stworzyć całkowicie nowy projekt. Jamowanie nigdy nikomu na złe nie wyszło. Wręcz przeciwnie. My widzimy tylko same plusy. Tym bardziej, jeśli wszystko jest za darmo a klienci, którzy ukończyli 18 lat mogą korzystać z darmowej degustacji piw craftowych 🙂

Sprawdź jak wygląda Szwalniowe Jam Session:

Działalność charytatywna i społeczna...

…zawsze jesteśmy otwarci na pomaganie innym ludziom oraz na promocję twórczości naszych klientów. Na przestrzeni kilku lat udzielaliśmy się przy organizacji fesitwali, fundowaliśmy nagrody i udostępnialiśmy za darmo nasze sale prób na potrzeby działalności charytatywnej i społecznej.

Współpracowaliśmy z kilkoma szkołami, uniwersytetami i fundacjami przy projektach krajowych i zagranicznych. Jesteśmy otwartym i aktywnym przedsiębiorstwem, które na stałe wpisało się w kulturę muzyczną miasta Poznań.

Koncert Finalistów Jarocin Antyfest Antyradia w Klubie u Bazyl...

Prezentujemy oficjalną relację wideo z Koncert Finalistów Jarocin Antyfest Antyradia 2016 w Poznaniu organizowanego przez Muzyczna Szwalnia!Pierwszy raz podjąłem się organizacji takiego eventu od a do z. Przyznam, że nie spodziewałem się, ile rzeczy składa się na to, aby taka impreza mogła się odbyć na warunkach, które sam sobie jako organizator założyłem. Duży test reagowania w sytuacjach stresowych, jeszcze większy jeśli chodzi o terminy, poślizgi i dopięcie wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik.Przez to wszystko nie miałem możliwości nacieszenia się nową, szwalniową inicjatywą ale dzięki relacji od Eye One Studio wracam do tego dnia z dumą. Poślizg w postaci 10-ciu minut na całość wydarzenia jest całkowicie dopuszczalny 😉 Finalnie jestem na tym w plecy kilka ładnych stów ale było warto!Dzięki Antyradio za wsparcie medialne.Dzięki Klub u Bazyla za miejsce i pro obsługę. Dzięki Fontaine, Strażacy, Headwind, Cowshed za zaufanie i współpracę.Dzięki Eye One Studio za pro relację wideo. Andrzej Kowalsky Band, Zespół Diversity, InDespair, SHARON band, The Primes - jeśli jesteście chętni / chętne zagrać na drugiej edycji - śmiało zgłaszajcie się na priv.ENJOY!

Opublikowany przez Muzyczna Szwalnia na 21 września 2016